Emalja PENTAPRIM laškrāsa 0.9l

Emalja PENTAPRIM laškrāsa 0.9l

Emalja PENTAPRIM laškrāsa 0.9l

Vairāk informācijas...

7,30 €

4750445009101

PENTAPRIM – atmosfēras izturīga spīdīga alkīda emalja ārdarbiem un iekšdarbiem. Paredzēta koka un gruntētu metāla virsmu krāsošanai.

Āra apstākļos ekspluatējamu tērauda virsmu iepriekšējai gruntēšanai lietojamas gruntis GF-021, NOVAKOR, NEOSPRINT PRIMER vai RIATOP PRIMER; alumīnija un cinkotu virsmu gruntēšanai lieto gruntis VL-02 vai NEOSPRINT PRIMER. Āra apstākļos ekspluatējamas koka virsmas ieteicams vispirms nogruntēt ar bezkrāsas krāsu koksnes aizsardzībai TEKSTURDEKOR. 

Pirms lietošanas emalja rūpīgi jāsamaisa. Nepieciešamības gadījumā jāatšķaida līdz darba viskozitātei ar vaitspirtu vai šķīdinātāju VAITSOL līdz 0-4 tilpuma % – uzklājot ar veltnīti vai otu. Emaljas uzklāšanu ar smidzināšanas metodi atļauts veikt tikai rūpniecisko ražotņu un darbnīcu krāsošanas iecirkņos. Uzklāšanas un žūšanas laikā gaisa un krāsojamās virsmas temperatūrai jābūt ne zemākai par +5oC,  relatīvajam gaisa mitrumam – ne lielākam par 85 %. Uzklāj 1-2 kārtās uz tīrām sausām virsmām ar otu, veltnīti, pulverizatoru vai bezgaisa smidzināšanas iekārtām (sprauslas diametrs 0,011″-0,017″). Žūšanas laiks (20±2)°C temperatūrā  un relatīvā gaisa mitrumā ne augstākā par 50%  – ne vairāk par 24 stundām. Patēriņš: 9-11 m2/l vienai kārtai. 

Glabāt blīvi aizvērtā tarā temperatūrā virs 0°C.