Emalija RADIATOR p/m A-bāze(0.9l)

Emalija RADIATOR p/m A-bāze(0.9l)

Emalija RADIATOR p/m A-bāze(0.9l)

Vairāk informācijas...

11,00 €

4750445119572

Emalija RADIATOR p/m A-bāze(0.9l)

Ar ūdeni atšķaidāmā alkīda emalja paredzēta gan jaunu, gan iepriekš ar alkīdu emaljām krāsotu čuguna, tērauda un alumīnija radiatoru krāsošanai. Veido gaismas izturīgu pusmatētu pārklājumu, kura ekspluatācija paredzēta uz virsmām kas uzkarsētas līdz 100 ºС temperatūrai. Emaljas A bāze var tikt izmantota kā baltā krāsa vai arī tonēšanai gaišos krāsu toņos.

Veicot tērauda un čuguna virsmu krāsošanu nepieciešama iepriekšēja virsmas gruntēšana ar kādu no gruntīm:  GF-021, NOVAKOR, NEOSPRINT PRIMER vai RIATOP PRIMER. Alumīnija virsmu gruntēšanai izmantojama grunts NEOSPRINT PRIMER vai VL-02. Pirms jaunu virsmu krāsošanas nepieciešams notīrīt rūsu un visa veida netīrumus. Veicot iepriekš krāsotu virsmu  apdari jānodrošina atlobijušās krāsas, rūsas palieku un dažādu netīrumu notīrīšana. 

Pirms lietošanas emalja rūpīgi jāsamaisa un nepieciešamības gadījumā jāatšķaida ar ūdeni līdz darba viskozitātei. Emalju uzklāj ar otu, veltnīti vai pulverizatoru 1-2 kārtās uz tīram un  sausām virsmām. Gaisa temperatūra nedrīkst būt zemāka par +10ºC, bet krāsojamā radiatora temperatūra augstāka par +50ºC. Relatīvais gaisa mitrums nedrīkst pārsniegt 85 %. Emaljas žūšanas laiks +20ºC temperatūrā ir 6 stundas. Uzklājot 2 kārtas starpkārtu žāvēšanas laiks +20ºC temperatūrā ir ne mazāk par 10 stundām. Emaljas patēriņš atkarībā no virsmas gluduma pakāpes un uzklājamā slāņa biezuma būs 7 – 10  m²/l  katrai kārtai.

Darba instrumentu mazgāšanai izmantot ūdeni. Glabāt labi vēdinamā vietā cieši aizvērtā tarā, ja gaisa temperatūra ir robežās no +5ºC līdz +30ºC.